Airwell YDAX 100H split airco single-split monofasig 10kW DC Inverter R32
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052177 |
Airwell YDAX 035H splitairco single-split monophasé 3,5kW DC Inverter R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052178 |
Airwell YDAX 050H splitairco single-split monophasé 5kW DC Inverter R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052147 |
Airwell YDAX 070H splitairco single-split monophasé 7kW DC Inverter R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052179 |
Airwell YDAX 100H Split-Klima singlesplit R32 10kW DC inverter dreiphasig
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052148 |
Airwell YDAX 100H splitairco single-split monophasé 10kW DC Inverter R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052180 |
Airwell YDAX 140H Split-Klima singlesplit R32 14kW DC inverter dreiphasig
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052149 |
Airwell YDAX 175H splitairco single-split triphasé 17,5kW DC Inverter R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 713354
Leveranciers-referentie: 7SP063173
Airwell. YDAX. Split aircosysteem om te koelen en verwarmen. Buitenunit, single-split, DC Inverter, koudemiddel: R32, monofasig.
Climatiseur à split - Split simple, unité de condensation refroidie par air
| Principe de fonctionnement | Refroidissement et chauffage |
| Type de réfrigérant | R32 |
| Tension de raccordement | 24V |
| Fréquence | 50 Hz |
| Puissance de refroidissement enregistrée | 3.95kW |
| Puissance de refroidissement | 10.55kW |
| EER (koelen) | 6.2 |
| Verwarmingsvermogen |
2.78kW 12.78kW |
| COP (verwarmen) | 4 |
| Breedte | 946mm |
| Hoogte | 810mm |
| Diepte | 410mm |
| Nominale diameter vloeistofleiding | 3/8" |
| Nominale diameter aanzuigleiding | 5/8 " |
| Max. lengte leiding | 75m |
| Max. hoogteverschil | 30m |
| Gewicht | 66.9kg |