Ariston Andris Elite WiFi 15L elektrische Warmwasserspeicher 2KW
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20068925 |
Ariston Andris Elite WiFi 10L elektrische boiler 2kW boven de gootsteen
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20068926 |
Ariston Andris Elite WiFi 15L elektrische boiler 2KW boven de gootsteen
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20067203 |
Ariston Andris Elite Wifi 30L compacte elektrische boiler
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Leveranciers-referentie: 3105090
Ariston. Andris Elite WiFi. Elektrischer Warmwasserbereiter. Kompakt. Funktion ECO EVO. Eingebautes WiFi. Schnelle Erwärmung: BOOST-Funktion. LED-Bildschirm. ErP Ready.
Durchlauferhitzer
| Nenninhalt | 15l |
| Werkstoff des Druckbehälters | Overig |
| Montagewijze | Bovenbouw |
| Beschermingsgraad (IP) | IPX4 |
| Aansluiting koud drinkwater | Buitendraad |
| Nominale diameter koud drinkwater | 1/2" (15) |
| Aansluiting warm water | Buitendraad |
| Nominale diameter warmwateraansluiting | 1/2" (15) |
| Met kraan | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse (812/2013/EU) | A |
| Hoogte | 36mm |
| Breedte | 36mm |
| Diepte | 34.5mm |
Handleidingen
| GM_20068925 | Download |