Strada II opbouwwastafel D45 cm met overloop zonder kraangat
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 010143
Leveranciers-referentie: T296101
Ideal Standard. Strada II. Opbouwwastafel rond met overloop en zonder kraangat.
Wastafel
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Zonder |
| Met overloop | Ja |
| Met rugwand | Nee |
| Diepte | 450mm |
| Breedte/diameter | 450mm |
| Hoogte | 130mm |
Technische fiches
| F010143n | Download |