Hansgrohe Vivenis mitigeur lavabo 110 vidage chromé
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20062642 |
Hansgrohe Vivenis ééngreepswastafelmengkraan 110 CoolStart chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20052998 |
Hansgrohe Vivenis ééngreepswastafelmengkraan 110 chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20052997 |
Hansgrohe Vivenis ééngreepswastafelmengkraan 110 trekstang chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 188557
Leveranciers-referentie: 75020000
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 5 | Carton |
Hansgrohe. Vivenis. Mitigeur lavabo monolevier 110. Chromé. Comprenant: mitigeur de lavabo et garniture de vidage. Caractéristiques de l'article: ComfortZone 110, Longueur: 146 mm, hauteur du bec: 110 mm, type de jet: jet rectangulaire, débit maximal sous 3 bars de pression: 5 L/min, cartouche céramique, Safety Function: limiteur de température réglable, convient au chauffe-eau instantané, vidage G 1 ¼" avec tirette à l'arrière, matériau de la garniture de vidage: métallique, type de raccordement : G ⅜ tuyaux de raccordement.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Middenafstand | 146mm |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | straalregelaar |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Met afsluitkraan voor aansluiting van externe toestellen | Nee |
| Met koppelingen | Nee |
| Met rozetten/afdekplaat | Nee |
| Type afvoeraansluiting | Trekwaste |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Nee |
| Koudestart funktie | Nee |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 168mm |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Overhang afvoer | 146mm |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |