Van Marcke Ventus 45 Tre sous-meuble B1600xH880xD455mm 4tiroirs walnut afterglow
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20072390 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 2 laden Castello Oak Brown
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20072566 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 2 laden Charcoal Asche
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20071701 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 2 laden Soft Coral
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035956 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Basalt
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035962 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Cashmere
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20037222 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Chocolat
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035964 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Concrete
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035960 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Cosmos
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035957 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Oak Hell
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035959 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Onyx
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035963 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Rila Oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035961 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Thermo Oak Black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20037223 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Vanille
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035958 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden Walnut
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051557 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden beach
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051556 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051560 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden blue
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20065304 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden castello oak
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20065303 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden desert ash
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051559 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden green
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20065305 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden halifax gold
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051561 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden marron
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051558 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden taupe
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20051555 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden white
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20035955 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 laden wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20065306 |
Van Marcke Ventus 45 Tre onderbouwkast B1600xH880xD455mm 4 walnut afterglow
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Van Marcke. Ventus 45 Tre. Sous-meuble avec socle 160 cm avec 4 tiroirs, sans découpe siphon, sans poignée. Disponible en différentes couleurs. A combiner avec le Van Marcke Smart Sifon 20015775
Armoire sous lavabo
| Type de montage | Sol/paroi |
| Avec dessus | Non |
| Avec lavabo(s) | Non |
| Hauteur | 880mm |
| Largeur | 1600mm |
| Profondeur | 455mm |
| Nombre de portes (au total) | 0 |
| Nombre de tiroirs | 4 |
| Matériau corps | Aggloméré |
| Matériau de la façade | Aggloméré |
| Couleur du corpus | Noix |
| Couleur du devant | Noix |
| Exécution poignées | Intégré |
| Avec poignées | Non |
| Avec porte-serviettes | Non |
| Avec miroir | Non |
| VM couleur | Walnut Afterglow |
Technische fiches
| F20065299 | Download |