Duravit D-Code lave-mains 360x270 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20037388 |
Duravit D-Code Handwaschbecken 36 cm mit Überlauf Hahnloch links
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20027709 |
Duravit D-Code Handwaschbecken 36x27 cm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20070964 |
Duravit D-Code handwasbak halfrond 40 x 22 cm kraangat rechts glanzend wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20069839 |
Duravit D-Code handwasbak rond 45 x 33 cm glanzend wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 018253
Leveranciers-referentie: 07053600082
Duravit. D-Code. Lave-mains 36 cm avec trop-plein et avec trou de robinetterie à droite. Blanc.
Waschbecken
| Form | oval |
| Werkstoff | Keramik |
| Farbe | weiß |
| Montageart | hängend |
| Anzahl der Waschschüsseln | 1 |
| Armaturenloch | rechts |
| Durchschlagbare Armaturenlöcher | ohne |
| Mit Überlauf | Ja |
| Mit Rückwand | Nein |
| Tiefe | 270mm |
| Breite/Durchmesser | 360mm |
| Höhe | 130mm |
Technische fiches
| F018253n | Download |