Geberit AquaClean Mera Comfort hang-wc aansluitingsset D90mm chroom
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 054202
Referenz Hersteller 146.210.21.1
Geberit. AquaClean Mera Comfort. Complete hang-wc. Voor comfortabel en geurloos wc-gebruik. Voor de verzorgende reiniging met water van de anale en vaginale zone.
Dusch-WC
| Mit integriertem Spülbehälter | Nein |
| Bauart | wandhängende Toilette |
| Werkstoff | Keramik |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Bedieningswijze | Afstandsbediening |
| Met warmwatervoorziening | Ja |
| Nominale diameter koud drinkwater | 3/8" (10) |
| Aansluitspanning |
230V 230V |
| Opgenomen vermogen | 2000W |
| Min. waterdruk | 0.5bar |
| Max. waterdruk | 10bar |
| Douchestraalsterkte instelbaar | Ja |
| Temperatuur douchestraal instelbaar | Ja |
| Verbrandingsbeveiliging | Nee |
| Warme luchtföhn | Ja |
| Kapazität Föhn | 8.1m³/h |
| Lufttemperatur einstellbar | Ja |
| Geeignet für Rückenbedienung | Nein |
| Frontdusche | Nein |
| Antibakterielle Behandlung | Nein |
| Schmutzabweisend | Ja |
| Spülrandlos | Ja |
| Mit Beleuchtung | Nein |
| Mit Sitzheizung | Ja |
| Verdeckte Befestigung | Nein |
| Mit Rückstromsicherung | Ja |
| Breite | 395mm |
| Tiefe | 590mm |
| Höhe | 380mm |