Outlet
Van Marcke Tilde porte-rouleau réserve laiton montage mural
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20003171 |
Van Marcke Tilde porte-rouleau réserve laiton montage mural
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20003174 |
Van Marcke Tilde reserverolhouder 130x30mm messing geborsteld nikkel
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 215560
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 50 | Carton |
Van Marcke Origine. Série Tilde. Porte-rouleau papier WC réserve.
Porte-rouleau de réserve
| Matériau | Laiton |
| Type rosace de couverture | Rond |
| Traitement de surface | Chromé |
| Couleur | Chrome |
| Nombre de rouleaux | 1 |
| Indépendant | Non |
| Montage mural | Oui |
| Fixation cachée | Oui |
| Largeur | 30mm |
| Hauteur | 30mm |
| Profondeur | 130mm |
Technische fiches
| F215560n | Download |