Ideal Standard Extra wastafel 50 x 40 cm wit
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 010396
Leveranciers-referentie: T374101
Ideal Standard. Extra. Wastafel, 50 x 40 cm, 1 kraangat, met overloop, kleur: wit.
Wastafel
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Midden |
| Met overloop | Ja |
| Overloop zichtbaar | Ja |
| Diepte | 400mm |
| Breedte/diameter | 35mm |
| Hoogte | 125mm |
Technische fiches
| F20062166n | Download |