Hansgrohe Vivenis ééngreepswastafelmengkraan 110 CoolStart chroom
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052997 |
Hansgrohe Vivenis mitigeur lavabo 110 vidage chromé
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20052998 |
Hansgrohe Vivenis mitigeur lavabo monolevier 110 chromé
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20062642 |
Hansgrohe Vivenis ééngreepswastafelmengkraan 110 CoolStart chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 187086
Leveranciers-referentie: 75024000
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 5 | Karton |
Hansgrohe. Vivenis. Eéngreepswastafelmengkraan 110 CoolStart zonder lediging. ComfortZone 110. Voorsprong: 146 mm. Uitloophoogte: 110 mm. Greepvariant: rechte greep. Straalsoort: WaterfallStream. Maximale doorstroomhoeveelheid bij 3 bar: 5 l/min. Keramische cartouche. Temperatuurbegrenzing instelbaar.
Mitigeur de lavabo
| Type of grip | À une poignée |
| Finition de la régulation de température | Fonctionnement manuel |
| Traitement de surface | Chromé |
| Traitement de surface | Poli |
| Installation | Plaque/Trou de robinet |
| Couleur de base | Chrome |
| Accent de couleur | Chrome |
| Nombre de trous de robinetterie | 1 trou |
| Distance centrale | 146mm |
| Type d'évacuation | Fixe en-dessous |
| Dimensions du raccord d'alimentation | 3/8 pouce (10) |
| Buse robinet | Mousseur |
| Entrée extensible avec douchette | Non |
| Avec vanne d'arrêt pour connexion d'appareils externes | Non |
| Avec coupleurs | Non |
| Avec panneaux protecteurs/rosaces | Non |
| Limitation de température | Oui |
| Limite de température avec réglage ultérieur | Non |
| Fonction de démarrage à froid | Oui |
| Capacité de robinet (à 300 kPa) | 5l/min |
| Classe de courant de volume | Sans |
| Hauteur de construction totale | 168mm |
| Type à basse pression | Non |
| Avance d'évacuation | 146mm |