Isifix Isicentro inbouwwastafel 53 x 44 cm wit
SKU: 012872
Isifix. Isicentro. Inbouwlavabo. 51x44,5 cm. Porselein. Wit. Met doorgestoken kraangat. Met overloopbeveiliging. Voor elk type kraan.
Wastafel
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Inbouw |
| Geschikt voor meubel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Aantal gebruiksplaatsen | 1 |
| Aantal waskommen | 1 |
| Medische uitvoering | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kraangat | Midden |
| Doorslaanbare kraangaten | Zonder |
| Met overloop | Ja |
| Met afvoerklep | Nee |
| Met afvoerstop en ingebouwde overloop | Nee |
| Met geïntegreerde zeepschaal | Nee |
| Met boring voor zeepdispenser | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Geschikt voor sifonkap | Nee |
| Geschikt voor zuil | Nee |
| Geschikt voor poten | Nee |
| Diepte | 455mm |
| Breedte/diameter | 520mm |
| Hoogte | 185mm |