Isifix Ariane wastafel 55 cm wit
SKU: 012821
Isifix. Ariane. Ronde wastafel.
Wastafel
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Hangend |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Midden |
| Diepte | 445mm |
| Breedte/diameter | 570mm |
| Hoogte | 175mm |
SKU: 012821
Isifix. Ariane. Ronde wastafel.
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Hangend |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Midden |
| Diepte | 445mm |
| Breedte/diameter | 570mm |
| Hoogte | 175mm |