GO by Van Marcke Artemis lavabo à poser 40 x 40 x 15 cm blanc
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid |
|---|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 012903
GO by Van Marcke Artemis. Vasque à poser ronde 40X40X15 blanc.
SKU 20073394 is de opvolger van SKU 20002311Lavabo
| Forme | Rond |
| Matériau | Céramique |
| Couleur | Blanc |
| Type de montage | Rehausse |
| Nombre de cuvettes | 1 |
| Trou de robinetterie | Sans |
| Profondeur | 400mm |
| Largeur/diamètre | 400mm |
| Hauteur | 155mm |