Ipee U2 PACK urinoir Retrofit met spoelsysteem 6V
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Leveranciers-referentie: RFPU2.01.W
Ipee. Retrofit U2. PACK. Urinoir. Wit. 6V batterij. Frame. Voorgemonteerd spoelsysteem.
Urinoir
| Uitvoering | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Spoelwateraansluiting | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 1080mm |
| Breedte | 380mm |
| Diepte | 80mm |