GO Van Marcke Valencia urinoir met acheraansluiting voor inbouwflush wit
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Urinoir
| Uitvoering | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Spoelwateraansluiting | Achter |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 557mm |
| Breedte | 360mm |
| Diepte | 337mm |
| VM kleur | Wit glanzend |
Technische fiches
| F20071972n | Download |