Isifix cuvette vrijstaand met muuraansluiting H/PK
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 042602
ISIFIX - Cuvette met muuraansluiting H/PK 18 cm.
Closet
| Type | Vats |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Spoelvorm | Diep |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Breedte | 355mm |
| Diepte | 400mm |
| Hoogte | 390mm |