Oliveira Topazio laaghangend opbouwreservoir met bocht wit
SKU: 081121
Leveranciers-referentie: 60505
Oliveira. Topazio. Kunststof opbouwjachtbak, half hoog. Met bocht. Wit. 3-6 of 4,5-9 L instelbaar.
Opbouwspoelreservoir
| Materiaal spoelreservoir | Kunststof |
| Wateraansluiting links | Ja |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting boven | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Spoeling | Overig |
| Hoogte | 0.1mm |
| Breedte | 0.1mm |
| Diepte | 0.1mm |
Technische fiches
| F081121n | Download |