Villeroy & Boch Targa Style Design PACK Direct Flush compleet
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 055150
Leveranciers-referentie: 4646HR01
Villeroy & Boch. Targa Style Design. PACK. Wandcloset. 370 x 530 mm. Direct Flush. Wit. Kompleet.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Overig |
| Spoeling | Overig |
| Wateraansluiting links | Nee |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Breedte | 370mm |
| Diepte | 530mm |
| Hoogte | 0mm |
DoP’s
| DOP_055150e | Download |