GO by Van Marcke Foglia PACK hangtoilet rimless softclose
SKU: 055160
GO by Van Marcke. Foglia. PACK. Hangtoilet uit wit porselein. Zonder spoelrand met dunne softclose en take-off zitting.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Spoelvorm | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Zonder spoelrand | Ja |
| Spoeling | Overig |
| Wateraansluiting links | Nee |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting achter | Ja |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Soort zitting | Zacht |
| Breedte | 360mm |
| Diepte | 520mm |
| Hoogte | 340mm |