Hansgrohe Logis wastafelmengkraan automatische lediging Coolstart
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20016914 |
Hansgrohe Logis wastafelmengkraan automatische lediging Coolstart
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 183100
Référence fournisseur: 71072000
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 13 | Karton |
Hansgrohe. Logis. Eéngreeps wastafelmengkraan CoolStart. ComfortZone 70. Uitsprong 107 mm. Normale straal. Debiet: 5 l/min. Keramische cartouche. Temperatuurbegrenzing instelbaar. Trekstang afvoergarnituur G 1 1/4. Geschikt voor doorstroomtoestellen. Geluidsklasse: I. Debietklasse: O.
Mengkraan voor lavabo
| Type greep | met één greep |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Montage | Blad/kraangat |
| Basiskleur | Chroom |
| Accentkleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | vast onderaan |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Type afvoeraansluiting | Trekwaste |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Totale opbouwhoogte | 138mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 67mm |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| Overhang afvoer | 107mm |