GO HELENE BLACK DOUCHEMENGKR.
SKU: 185864
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
GO by Van Marcke. Helene black. Douchemengkraan ééngreeps naakt, hartafstand 15 cm, met keramische schijven, inclusief fixatieset. Mat zwart.
Douchemengkraan
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Materiaal kraan | Messing |
| Middenafstand | 150mm |
| Basiskleur | Zwart |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Nom. binnendiameter uitlaat | 3/8" (10) |
| Plaats uitlaat | Naar beneden |
| Met douchegarnituur | Nee |
| Met koppelingen | Ja |
| VM kleur | Matt Black |