StarBlueDisc Doppio 25 bedieningsplaat mat chroom
SKU: 081193
Leveranciers-referentie: 415.161.625
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 18 | Karton |
StarBlueDisc. Doppio 25. Universele bedieningsplaat voor de Geberit Sigma (UP320) en Delta (UP100) reservoirs. Afmeting: L 165 mm x B 245 mm x H 35 mm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Chroom |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 165mm |
| Breedte | 245mm |
| Hoogte | 15mm |