StarBlueDisc Fredo 35 bedieningsplaat mat zwart
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20052365 |
StarBlueDisc Doppio 10 bedieningsplaat wit chroom
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20052368 |
StarBlueDisc Fredo 35 bedieningsplaat mat zwart
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20052363 |
StarBlueDisc Mocha 15 bedieningsplaat wit
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 081189
Leveranciers-referentie: 618.541.535
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 18 | Karton |
StarBlueDisc. Fredo 35. Universele bedieningsplaten voor Geberit Sigma en Delta reservoirs. Afmeting: L 165 mm x B 245 mm x H 35 mm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Zwart |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 165mm |
| Breedte | 245mm |
| Hoogte | 15mm |