GO by Van Marcke Eden douchebak 120x90x3,5 cm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20002110 |
GO by Van Marcke Eden douchebak 100x80x3,5 cm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002112 |
GO by Van Marcke Eden douchebak 120x80x3,5 cm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002116 |
GO by Van Marcke Eden douchebak 120x90x3,5 cm
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 120658
Van Marcke Go - Eden - tub 120x90x3
Douchebak
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 1200mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 35mm |
| Inwendige diepte | 35mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |