Isifix douchebak 800 x 800 x 150 mm
SKU: 120683
Isifix. Douchebak in eenvoudig te reinigen, kleurvast witte acryl dat geluidsdempend is en een ongeschonden glans behoudt.
Douchebak
| Vorm | Vierkant (kwadratisch) |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 800mm |
| Breedte | 800mm |
| Hoogte | 150mm |
| Inwendige diepte | 150mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Diameter afvoergat | 48mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |