GO by Van Marcke Khone IV douchebak 900 x 900 mm anti-slip
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20006003 |
GO by Van Marcke Khone I douchebak 800 x 800 mm anti-slip
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20006015 |
GO by Van Marcke Khone IV douchebak 900 x 900 mm anti-slip
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20006019 |
GO by Van Marcke Khone V douchebak 900 x 900 mm anti-slip
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20006023 |
GO by Van Marcke Khone VI douchebak kwartronde 900 x 900 mm anti-slip
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20006027 |
GO by Van Marcke Khone VII douchebak 800 x 1200 mm anti-slip
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 222338
GO by Van Marcke. Khone IV. Douchebak met anti-slip in wit acryl.
Douchebak
| Vorm | Vierkant (kwadratisch) |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 900mm |
| Breedte | 900mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Ja |
DoP’s
| DOP_20006000n | Download |