Hansgrohe Crometta S240 Vario Showerpipe douchesysteem Crometta S 240 Rain
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 189563
Leveranciers-referentie: 26781000
Hansgrohe. Crometta S240 Vario Showerpipe. Douchesysteem met thermostaat, hoofddouche Crometta S 240 Rain, douche-arm lengte: 350 mm, Crometta Vario handdouche en doucheslang. Chroom.
Douchezuil/paneel
| Montage | Wand |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Uitvoering temperatuurregeling | Thermostatisch |
| Bediening douches | Mechanisch |
| Zelfsluitend | Nee |
| Met hoofddouche | Ja |
| Met handsproeier | Ja |
| Handdouche in hoogte verstelbaar | Ja |
| Met zijdouches | Nee |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Hoogte | 1093mm |
| Breedte | 296mm |
| Diameter | 240mm |
| Drukbereik |
3bar 3bar |
| Min. doorstroming (mengwater) | 16l/min |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |
Technische fiches
| F189563n | Download |