GO by Van Marcke Roxanne onderbouw 598X398X500 wit met 2 laden softclose
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 929276
VAN MARCKE GO - Roxanne. Onderbouw 598X398X500 wit hoogglans met 2 laden softclose, greeploos.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 500mm |
| Breedte | 600mm |
| Diepte | 398mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Met waskorf | Nee |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handdoekhouder | Nee |