GO by Van Marcke Joelle onderbouwkast 120 cm met 2 laden hoogglans wit
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 929321
VAN MARCKE GO - Joelle. Onderbouwkast 120 cm met 2 laden, hoogglans wit.
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 475mm |
| Breedte | 1210mm |
| Diepte | 520mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Met waskorf | Nee |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handdoekhouder | Nee |