GO Van Marcke Volga onderkast 60 cm wit glanzend
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 510mm |
| Breedte | 600mm |
| Diepte | 460mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Soft-close systeem | Ja |
| VM kleur | Wit |
Technische fiches
| F20074610n | Download |