GO Van Marcke Volga onderkast 80cm Amerikaanse walnoot
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20073301 |
GO Van Marcke Volga onderkast 60cm Amerikaanse walnoot
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20073302 |
GO Van Marcke Volga onderkast 60cm natuurlijk eiken
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20073303 |
GO Van Marcke Volga onderkast 80cm Amerikaanse walnoot
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20073304 |
GO Van Marcke Volga onderkast 80cm natuurlijk eiken
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Hoogte | 510mm |
| Breedte | 800mm |
| Diepte | 460mm |
| Aantal deuren (totaal) | 0 |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Noten |
| Kleur front | Noten |
| Met handgrepen | Nee |
| Soft-close systeem | Ja |
| VM kleur | Amerikaanse walnoot |
Technische fiches
| F20073303n | Download |