Jokey Saphir spiegelkast 60x51x18cm kunststof wit 2 laden 3 spiegeldeuren
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 926282
Leveranciers-referentie: 185913222-0110
JOKEY SAPHIR SPIEGELKAST WIT
Wastafelbovenkast
| Uitvoering | Met frontspiegel |
| Hoogte | 510mm |
| Breedte | 600mm |
| Diepte | 180mm |
| Aantal deuren (totaal) | 3 |
| Aantal schuifladen | 2 |
| Materiaal corpus | Kunststof |
| Materiaal front | Kunststof |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
Technische fiches
| F926282n | Download |