Jokey Lymo spiegelkast 58x495x145cm kunststof wit 3 spiegeldeuren
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 926279
Leveranciers-referentie: 188413200-0110
JOKEY LYMO SPIEGELKAST WIT
Wastafelbovenkast
| Uitvoering | Met frontspiegel |
| Hoogte | 495mm |
| Breedte | 580mm |
| Diepte | 145mm |
| Aantal deuren (totaal) | 3 |
| Aantal open vakken | 1 |
| Materiaal corpus | Kunststof |
| Materiaal front | Kunststof |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
Technische fiches
| F926279n | Download |