Jokey Funa spiegelkast 68x60x22cm MDF hout wit 3 spiegeldeuren
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 926292
Leveranciers-referentie: 111913320-0110
Jokey. Funa. Spiegelkast, wit.
Wastafelbovenkast
| Uitvoering | Met frontspiegel |
| Hoogte | 600mm |
| Breedte | 680mm |
| Diepte | 220mm |
| Aantal deuren linksdraaiend | 2 |
| Aantal deuren rechtsdraaiend | 1 |
| Aantal deuren (totaal) | 3 |
| Materiaal corpus | MDF |
| Materiaal front | MDF |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Greep |
| Met verlichting bovenzijde | Nee |
| Met verlichting onderzijde | Nee |
| Met verlichting front | Nee |
| Met binnenverlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
Technische fiches
| F926292n | Download |