Van Marcke Tubo verlichting LED 1200mm IP44 aluminium 220-240V 19W warm glow
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 933117
Van Marcke Origine. Tubo. Verlichting met LED lamp IP44. Behuizing: aluminium profiel. Warm glow.
Plafond-/wandverlichting
| Lichtbron | LED niet uitwisselbaar |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Nominale spanning |
220V 240V |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor lampvermogen | 19W |
| Lichtkleur | Wit |
| Breedte | 1200mm |
| Hoogte/diepte | 61mm |
| Lengte | 95mm |
Technische fiches
| F933115n | Download |