GO by Van Marcke Helen verlichting LED 304x100x44mm IP44 230V 5W
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 929323
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 20 | Karton |
Van Marcke Go - Helen - verlichting - LED - 304x100x44mm - IP44-230V - 5W
Plafond-/wandverlichting
| Lichtbron | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Chroom |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Geschikt voor lampvermogen | 5W |
| Lichtkleur | Overig |
| Breedte | 100mm |
| Hoogte/diepte | 44mm |
| Lengte | 304mm |