Limone hoge kolomkast grijze eik
SKU: 929097
GO by Van Marcke. Limone. Hoge kolomkast 340 x 1400 x 360 mm, grijze eik, zonder greep, omkeerbaar, soft-close.
Badmeubelkast
| Uitvoering | Hoog |
| Breedte | 312mm |
| Hoogte | 1360mm |
| Montagewijze | Wand |
| Diepte | 315mm |
| Aantal deuren linksdraaiend | 2 |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Aantal schappen | 2 |
| Materiaal legbord | Glas |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur front | Overig |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Soft-close systeem | Ja |
| VM kleur | Grey Oak |
Technische fiches
| F929097n | Download |