GO Van Marcke Volga hoge kolomkast wit glanzend
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20074457 |
GO Van Marcke Volga hoge kolomkast Amerikaanse walnoot
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20074458 |
GO Van Marcke Volga hoge kolomkast natuurlijk eiken
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20074459 |
GO Van Marcke Volga hoge kolomkast wit glanzend
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Badmeubelkast
| Uitvoering | Hoog |
| Breedte | 312mm |
| Hoogte | 1360mm |
| Montagewijze | Wand |
| Diepte | 315mm |
| Aantal deuren (totaal) | 2 |
| Aantal schappen | 2 |
| Materiaal legbord | Glas |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Glansgraad | Hoogglans |
| Kleur front | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Soft-close systeem | Ja |
| VM kleur | Wit glanzend |
Technische fiches
| F20074459n | Download |