intro Risata spiegel 800x200x5mm rechthoekig spiegelklemmen in optie
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 221029
Van Marcke intro. Risata. Rechthoekige spiegel, hoogte 80 cm. Spiegelklemmen in optie.
Spiegel
| Uitvoeringsvorm | Wandspiegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vergrotingsspiegel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Elektrische aansluiting | Overig |
| Hoogte | 200mm |
| Dikte | 5mm |
| Breedte | 800mm |
| Diameter | 0mm |