GO Van Marcke Riva/Arco/Ada spiegel
GO Van Marcke. Riva/Arco/Ada. Universele spiegel.
Spiegel
| Uitvoeringsvorm | Wandspiegel |
| Vorm | Rechthoekig |
| Vergrotingsspiegel | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Hoogte | 600mm |
| Dikte | 20mm |
| Breedte | 1200mm |
Technische fiches
| F20067526n | Download |