Grohe Essentials wc-rolhouder metaal deksel verborgen montage chroom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 211807
Leveranciers-referentie: 40367001
Grohe. Essentials. WC-rolhouder uit metaal met deksel en verborgen bevestiging.
Closetrolhouder
| Uitvoering afdekrozet | Rond |
| Profiel | Zonder |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Kleur | Chroom |
| Met klep | Ja |
| Met reserverolhouder | Nee |
| Dubbele closetrolhouder | Nee |
| Inbouw | Nee |
| Gesloten uitvoering | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 119mm |
| Diepte | 44mm |
| Lengte | 167mm |