Keuco Collection Moll toiletborstelset verchroomd/wit wand kunststof
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 235440
Leveranciers-referentie: 12764010100
Keuco. Collection Moll. Toiletborstelgarnituur verchroomd/wit voor wandmontage.
Closetborstelgarnituur
| Materiaal | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Kleur | Chroom |
| Accentkleur | Wit |
| Materiaal inzet | Kunststof mat |
| Wandmontage | Nee |
| Vrijstaand | Nee |
| Hoogte | 398mm |
| Breedte | 89mm |
| Diepte | 98mm |