Van Marcke Collection Scura handdoekhouder 49cm wand chromé zwart softtouch
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 215735
Van Marcke Collection. Scura. Handdoekhouder voor wandmontage in messing verchroomd - zwart soft touch.
Handdoekhouder
| Vorm | Houder vast |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Kleur | Zwart |
| Accentkleur | Chroom |
| Lengte | 490mm |
| Hoogte | 20mm |
| Diepte | 80mm |