Isifix Pilot zitbad staal 1050 x 700 x 410 mm
SKU: 128112
Isifix. Pilot. Zitbad in wit geemailleerd staal inclusief plug Ø54. Zonder potenstel.
Bad
| Uitvoering | (Voet)zitbad |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoekbad | Nee |
| Halfvrijstaand | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Vrijstaand | Nee |
| Materiaaldikte | 3.5mm |
| Lengte | 1050mm |
| Breedte | 700mm |
| Hoogte | 590mm |
| Diepte (inwendig tot overloop) | 349mm |
| Met poten | Nee |
| Bodemlengte (lig-lengte) | 1120mm |
| Kleur | Wit |
| Inhoud | 195l |
| Plaats afvoergat | Midden |
| Diameter afvoergat | 52mm |
| Met antislipuitrusting | Nee |