SKU: 318580
Leveranciers-referentie: 503040000
De Tallas E-160 NA vlakzuigende dompelpomp is compact en gemakkelijk te behandelen. Hierdoor kan de pomp gemakkelijk ingezet worden in geval van nood om bijvoorbeeld water uit reservoirs te pompen. Daarnaast is deze dompelpomp ook ideaal als vijverpomp of voor dakwerkzaamheden. De pomp laat weinig water staan. Dankzij het hoogwaardig kunststof is deze pomp uitermate geschikt voor continu gebruik.
SKU 20059057 is de opvolger van SKU 20058695Dompelpomp afvalwater
| Elektrische aansluiting | Kabel |
| Kabellengte | 10m |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nominale stroom | 1A |
| Isolatieklasse volgens IEC | F |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Schakelaar pomp | Zonder |
| Dompeldiepte | 7m |
| Gewicht | 2.33kg |