AQUAFL. 8 3/8M X ECROU 3/8/750
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid |
|---|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: B06076
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 100 | Sachet |
Flexible-extérieur 3/8" x écrou 3/8"-75cm-D8
Tuyau de raccordement flexible en métal
| Qualité du matériau | Autre |
| Matériau | Acier inoxydable |
| Diamètre intérieur du tuyau | 8mm |
| Raccordement 1 | Filetage extérieur |
| Diamètre nominal raccordement 1 | 3/8 pouce (10) |
| Raccordement 2 | Filetage intérieur |
| Diamètre nominal raccordement 2 | 3/8 pouce (10) |
| Adapté à l'eau potable | Oui |
| Adapté à l'eau refroidie | Oui |
| Adapté à l'huile | Non |
| Température moyenne maximale (fonctionnement continu) | 90°C |
| Pression max. | 22bar |
| Avec tresse | Oui |
| Avec matériau d'étanchéité | Oui |
| Durée de travail | 750mm |
| Longueur | 750mm |