AQUAFL.13MOER1/2XMOER1/2/L500
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20002473 |
AQUAFL.13 MOER1/2XMOER1/2/300
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002508 |
AQUAFL.13 MOER4/4XMOER4/4 1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002485 |
AQUAFL.13MOER1/2XMOER1/2/L1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002479 |
AQUAFL.13MOER1/2XMOER1/2/L500
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002464 |
AQUAFL.13MOER1/2XMOER1/2/L800
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002493 |
AQUAFL.13MOER3/4XMOER3/4/L1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002506 |
AQUAFL.13MOER3/4XMOER3/4/L1200
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002490 |
AQUAFL.13MOER3/4XMOER3/4/L500
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002507 |
AQUAFL.19MOER4/4XMOER4/4/L800
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002494 |
GO by Van Marcke Aquaflex 13 moer 3/4xmoer 3/4 /300
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002492 |
GO by Van Marcke Aquaflex 13 moer 3/4xmoer 3/4 L800
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: B06060
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 5 | Zakje |
Flexibel-moer 1/2" x moer 1/2"-50cm-D13
SKU 20073506 is de opvolger van SKU 20002479Flexibele metalen aansluitslang
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Binnendiameter slang | 13mm |
| Aansluiting 1 | Binnendraad |
| Nominale diameter aansluiting 1 | 1/2" (15) |
| Aansluiting 2 | Binnendraad |
| Nominale diameter aansluiting 2 | 1/2" (15) |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Geschikt voor gekoeld water | Ja |
| Geschikt voor olie | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 90°C |
| Maxi. druk | 18bar |
| Met omvlechting | Ja |
| Met afdichtingsmateriaal | Ja |
| Werkende lengte | 500mm |
| Lengte | 500mm |