AQUAFL. 8BIC10XMOER1/2/L750
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20002498 |
AQUAFL. 8BIC10XMOER1/2/L1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002515 |
AQUAFL. 8BIC10XMOER1/2/L750
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002497 |
AQUAFL. 8BIC10XMOER3/8/L1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002475 |
AQUAFL. 8BIC10XMOER3/8/L300
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002480 |
AQUAFL. 8BIC10XMOER3/8/L500
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002514 |
AQUAFL. 8BIC10XMOER3/8/L750
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002460 |
AQUAFL. 8BIC15XMOER1/2/L500
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002501 |
GO by Van Marcke aquaflexibel 8BIC 15xMOER 1/2 L300
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: B06074
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Zakje |
Flexibel-bicone Ø10 x moer 1/2"-75cm-D8
SKU 20073542 is de opvolger van SKU 20002515Flexibele metalen aansluitslang
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Binnendiameter slang | 8mm |
| Aansluiting 1 | Klem |
| Nominale diameter aansluiting 1 | Overig |
| Aansluiting 2 | Binnendraad |
| Nominale diameter aansluiting 2 | 1/2" (15) |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Geschikt voor gekoeld water | Ja |
| Geschikt voor olie | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 90°C |
| Maxi. druk | 22bar |
| Met omvlechting | Ja |
| Met afdichtingsmateriaal | Ja |
| Werkende lengte | 750mm |
| Lengte | 750mm |