Geberit PE afvoerbuis D315 Lengte 5M
SKU: 340043
Leveranciers-referentie: 372.000.16.0
Geberit afvoer PE. Buis per lengte van 5 m, getemperd.
Kunststof buis glad
| Materiaal | PE |
| Kwaliteitsklasse | PE-40 |
| Uitwendige buisdiameter | 315mm |
| Wanddikte | 9.8mm |
| Aansluiting 1 | Buisuiteinde |
| Aansluiting 2 | Buisuiteinde |
| Drukniveau artikel | PN 3,2 |
| Afgesloten | Nee |
| Afgeschuind | Nee |
| Met bemantelde buis | Nee |
| Kleur buis | Zwart |
| Expansiecoëfficiënt | 0.13mm/(m.K) |
Technische fiches
| F20012804n | Download |