Van Marcke Nera keukenmengkraan 1-greeps 1-gats draaibare uitloop chroom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 157164
VM ORIGINE NERA KEUKENKRAAN CHROOM
Keukenmengkraan
| Uitvoering | Mechanisch |
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Temperatuurbegrenzing | Nee |
| Materiaal kraan | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Basiskleur | Chroom |
| Montage | Blad/kraangat |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Uitvoering afvoer | draaibaar bovenaan |
| Uittrekbare uitloop met schuimstraalmondstuk | Nee |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Uittrekbare zijdouche | Nee |
| Lagedrukuitvoering | Nee |
| Totale opbouwhoogte | 357mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 238mm |
| Overhang afvoer | 175mm |